MÖBLER / Bord / Hunters table 9862239
nr 986 2239
Hunters table
idegran, längd: 126 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:22:46
100 kr
200 kr