KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978489
nr 1597 8489
Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad a tergo 2020, efter R Fiorentino. Olja på duk, 18x22 cm, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:49:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr