KONST / Litografier / Litografi 14211008
nr 1421 1008
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografi, "Lecuyére" 1960. Signerad, numrerad 137/200. Bildmått: 50x63, yttermått inklusive ram: 58x73 cm
Kondition: Bladet ngt gulnat, skadad ram
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
25.000 kr
Såld:
31.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:44:55
20.000 kr
20.500 kr
21.000 kr
25.000 kr
24.000 kr
24.500 kr (Budbetjänt)
25.000 kr
25.000 kr (Budbetjänt)
25.500 kr
27.000 kr
27.500 kr (Budbetjänt)
28.000 kr
28.500 kr (Budbetjänt)
29.000 kr
29.500 kr (Budbetjänt)
30.000 kr
- Klassiska
27 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso