KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11587591
nr 1158 7591
Gravyrer
2 st, 1700-tal, ca 28x42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:55:56
100 kr
150 kr
350 kr
1.200 kr
450 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr