KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124033
nr 1512 4033
Mary Anne Rose, "Original Disorder". Signerad, daterad 1988, a tergo. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:21:55
300 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)