KONST / Litografier / Serigrafier 14544140
nr 1454 4140
Alf Linder
(f. 1944), Sverige
Serigrafier, 4 st, Signerad, numrerad 223/350, daterad -92, oramade lösa blad, bladets mått: 31x29 cm
Alf Linder, född 1944 i Ljungby, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:12:50
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr