KONST / Litografier / Färglitografi 15407509

nr 1540 7509

Färglitografi

Gösta Gustavson. Signerad, numrerad EA 1975, daterad i Tantolunden. Färglitografi, bildmått: 56x44 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:18:16

15/5 18:11:32 1      Vinnande bud