KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16033381
nr 1603 3381
Skulptur
Modell äldre, Sfinx. Ek, Höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:50:41
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr