KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095602
nr 1309 5602
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap, Signerad. Olja på duk, 34x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:32:40
150 kr
200 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg