KONST / Litografier / Litografi 12167381
nr 1216 7381
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Litografi, Lösa blad. Signerad, numrerad 8/210. Motivet: 22x17 cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:33:28
700 kr
1.500 kr
2.200 kr