KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16284025
*
nr 1628 4025
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 73x128 cm
Oscar Hernandez Soriano, spansk-svensk bildkonstnär född på Kuba 1944, död 2007.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 juni 2024
kl 20:51:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 00:12:41
1
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano, spansk-svensk bildkonstnär född på Kuba 1944, död 2007.
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa motiv från stockholm olja olja på duk oljemålning oljemålningar spanien spansk spanska stockholm stockholmsmotiv svensk sverige sydeuropa
-
7010 Oljemålning
Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
15 juli kl 20:57
*
Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano, spansk-svensk bildkonstnär född på Kuba 1944, död 2007.
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano
nr 1628 4025
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 73x128 cm
Oscar Hernandez Soriano, spansk-svensk bildkonstnär född på Kuba 1944, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 juni 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 00:12:41 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano, spansk-svensk bildkonstnär född pÃ¥ Kuba 1944, död 2007.Läs mer om Oscar Hernandez Soriano
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa motiv från stockholm olja olja på duk oljemålning oljemålningar spanien spansk spanska stockholm stockholmsmotiv svensk sverige sydeuropa
-
7010 Oljemålning
Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
15 juli kl 20:57