KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707241
nr 1570 7241
Daniel Lebier
(f. 1941), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Daniel Lebier, fransk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:25:13