FURNITURE / Chairs and Stools / Barber chair 7096281
nr 709 6281
BARBER CHAIR
1930s, wear,
1930-tal, slitage
300
SEK 650
Monday August 15 2011
at 17:09:04
100 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr