KONST / Litografier / Färglitografi 12113030
nr 1211 3030
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/100, bladets mått: 29x39 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:21:31
19/10 10:46:11
22 okt
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström