MÖBLER / Bord / Spelbord 11543638
nr 1154 3638
Spelbord
mahogny, längd: 89 cm, djup: 44 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:56:25
100 kr
200 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)