KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10447227
nr 1044 7227
Blyerts
modell, 1907, Monogramsignerad, motivet: 19x17 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 juni 2016
kl 18:00:55
17/6 18:38:44