KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13862162

nr 1386 2162

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 3/15. Motivet: 11x17, yttermått inklusive ram: 33x33 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:42:21

  • Tema
  • 22 mar

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander