KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15385126
nr 1538 5126
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, Primadonnan Juliette Lind-Stewart. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:28:34
1/5 14:32:38
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman