KONST / Litografier / Litografier 16259321
nr 1625 9321
Litografier
2 st, 1800-tal, Slaget vid Leipzig & Warschau. Bildmått: 47x80 cm, yttermått inklusive ram: 78x108 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgningar, slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:44:40
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)