KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12009140
nr 1200 9140
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus, 48x42
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 19:37:37
Lis Husberg (f. 1920)