KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7154440
nr 715 4440
Skulptur
Parian, höjd: 28
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 september 2011
kl 18:59:28
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr