KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609198
nr 1460 9198
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad R Hansen. Olja på duk, 26x21cm, yttermått inklusive ram: 31x27cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:53:53
150 kr
150 kr
200 kr