KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13956263

nr 1395 6263

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Etsning, "Södermälarstrand" signerad, numrerad 23/275, daterad 1989. Motivet: 6,5x10,5 cm, yttermått inklusive ram: 17x21 cm

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:29:23

30/4 13:41:06 1      Vinnande bud

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare