MÖBLER / Bord / Bockbord 4333145

nr 433 3145

Bockbord

1900-tal, längd: 120, djup: 95, höjd: 76, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 oktober 2006
kl 16:23:30

16/10 15:27:05 1      Vinnande bud

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods