MÖBLER / Skåp & hyllor / Ekiperingsskåp 11654346
nr 1165 4346
Ekiperingsskåp
längd: 86 cm, djup: 32 cm, höjd: 150 cm, "Boknäs 2004"
Kondition: slitage, skador, skadat glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:32:51
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)