GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 5624635

nr 562 4635

DINNER SET

Lenght: ()

c:a 30-del, Rörstrand 1800-tal

Condition: nagg

100

SEK 1000

Monday January 26 2009
at 17:25:10