KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16958316
nr 1695 8316
Kenneth Lindgren
(f. 1937), Sverige
Akvarell, Streckande fåglar, 17x21 cm, yttermått inklusive ram: 34x38 cm. Signerad
Kenneth Lindgren, född 1937 i Västervik, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:52:12
17/4 21:42:56
100 kr
20/4 20:52:47
Kenneth Lindgren
Läs mer om Kenneth Lindgren