KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122003
nr 1412 2003
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Komposition, Monogramsignerad. Olja på duk, 70x78, yttermått inklusive ram: 72x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:35:12
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg