KONST / Litografier / Färglitografi 9535509
*
nr 953 5509
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 71/275, motivet: 18x32
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2015
kl 20:44:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 11:00:39
1
600 kr
6/4 18:36:51
2
450 kr
6/4 18:36:51
1
500 kr (Budbetjänt)
6/4 18:37:04
2
600 kr
6/4 18:37:04
1
600 kr (Budbetjänt)
6/4 18:45:40
2
700 kr
6/4 18:51:43
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Emanuel Bernstone
nr 953 5509
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 71/275, motivet: 18x32
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/4 11:00:39 | 1 | 600 kr |
| 6/4 18:36:51 | 2 | 450 kr |
| 6/4 18:36:51 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 6/4 18:37:04 | 2 | 600 kr |
| 6/4 18:37:04 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 6/4 18:45:40 | 2 | 700 kr |
| 6/4 18:51:43 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk mÃ¥lare född i Karlskrona 1973.Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



