KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14257047
nr 1425 7047
Kopparstick
Allais Sculp. Bildmått: 41x51cm, yttermått inklusive ram: 63x68cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:26:10
150 kr