KONST / Litografier / Färglitografi 13898016
nr 1389 8016
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 96/200. Motivet: 73x55, yttermått inklusive ram: 89x70 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:21:54
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström