KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16302029
nr 1630 2029
Signe von der Esch
(1934-2022), Sverige
"Fångad". Monogramsignerad och daterad -86. Blandteknik, collage, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Signe von der Esch, svensk konstnär född Lundström 1934, död i Trosa 2022.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 13:57:22)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 20:38:12
- Mitt bud
24/6 03:50:22
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Signe von der Esch
Läs mer om Signe von der Esch