KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253215
nr 1625 3215
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, militär med fana. Signerad. Olja på pannå, 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:56:59
28/5 23:09:17
500 kr
3/6 18:46:44