KONST / Litografier / Färglitografi 12113033
nr 1211 3033
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1976, numrerad 175/260. Motivet: 44x49 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:13:01
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
22 okt