KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257019
nr 1425 7019
Celina Runeborg
(1878-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 48, stilleben. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 63x72 cm
Celina Runeborg, svensk målare och kartgravör född 1878 i Stockholm, död 1977.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:50:06
18/10 14:16:59
Celina Runeborg
Läs mer om Celina Runeborg