KONST / Litografier / Färglitografi 14332194
nr 1433 2194
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 50/375. Färglitografi, bildmått: 70x100, yttermått inklusive ram: 83x112 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:11:51
3.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.400 kr
22 nov
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson