KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038210
nr 1303 8210
Oidentifierad konstnär. Reidar, Öland. Signerad, daterad 1969. Olja på duk, 65x99 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:19:54
900 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr