KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 16349082
nr 1634 9082
Gravyr
JF Martin, porträtt av Fredrik Henrik af Chapman, 1700-tal. Bildmått: ca 11x7 cm, plåt ca 13x9 cm, oramat löst blad
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 20:02:48
30/7 13:59:45
300 kr
3/8 00:57:10