MÖBLER / Bord / Nattygsbord 17309390
nr 1730 9390
Nattygsbord
Teak. Bredd: 43 cm, djup: 32 cm, höjd: 52 cm
Kondition: fanérskador ,slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:48:50
100 kr
150 kr