FURNITURE / Chairs and Stools / Fåtölj med fotpall 5544674
nr 554 4674
Fåtölj med fotpall
Lenght: ()
Pernilla
Condition: slitage, skador
900
SEK 1300
Monday November 24 2008
at 18:29:12
900 kr
950 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr