KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274213
nr 1627 4213
Oidentifierad konstnär. Signerad B Zist, båtar på land, daterad -77. Olja på duk, 59x63 cm, yttermått inklusive ram: 63x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:31:06
10/6 15:44:28