KONST / Ramar / Ram 14235434

nr 1423 5434

Ram

1800-tal, ramens innermått: 91x68, yttermått inklusive ram: 120x95 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:36:15

Tilgman Keramik