MÖBLER / Bord / Skrivbord 8225436

nr 822 5436

Skrivbord

England, längd: 115, djup: 53, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 april 2013
kl 19:57:07