ÖVRIGT / Diverse / Skrin 12667290
nr 1266 7290
Skrin
omkring 1900, inkomplett. Längd: 37, djup: 21 cm, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:16:42
29/7 17:25:57
200 kr
29/7 18:50:58