KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12498089

nr 1249 8089

Tusch

Kina, signerad, 34x34

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:04:23

22/4 19:35:02 1      Vinnande bud