KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395136
nr 1339 5136
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Ljungpipare". Olja på duk, 79x78cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:17:16
2/8 20:34:50
300 kr
3/8 18:43:41