KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14235214

nr 1423 5214

Blandteknik

F Windhager. Signerad, naket och demoner. Blandteknik, bildmått: 19x14cm, yttermått inklusive ram: 29x25cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:55:24