KONST / Litografier / Färglitografier 12916390
nr 1291 6390
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 360-upplaga, daterad 1989. Motivet: 33x45 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:48:13
21/11 13:20:59
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant