MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 4878204
nr 487 8204
Stolar
4 st, senempire [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 24 september 2007
kl 16:46:23
500 kr
500 kr
700 kr
650 kr