KONST / Litografier / Färglitografi 13925546
nr 1392 5546
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Bladets mått: 45x37cm, oramat löst blad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:57:14
25/4 10:56:34
100 kr
25/4 21:06:42
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg